Ogłoszenia duszpasterskie na 3. Niedzielę Wielkiego Postu - 15.03.2020 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 3. Niedzielę Wielkiego Postu - 15.03.2020

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: niedziela, 15 marzec 2020 09:12
Odsłony: 797

Jezus na Krzyżu - Kościół św. Bartłomieja w Mogile

Zaplanowane na dzisiaj Po Mszy świętej o g. 9.00 w salce katechetycznej spotkanie przedstawicieli grup parafialnych nie odbędzie się.

Dzisiejsze spotkanie Dobrego Seansu Filmowego zostaje odwołane.

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    • W czwartek: Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msza święta o  uzdrowienie i uwolnienie, zaplanowana na ten dzień, zostaje odwołana.
  2. 25 marca będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu w  naszej Parafii odbędzie się Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego, której celem jest otoczenie modlitewną opieką nienarodzonych dzieci. Osoby, które chcą podjąć się tego pięknego dzieła, proszone są o podejście do zakrystii po zabranie formularzy do wypełnienia oraz po otrzymanie bezpłatnych broszur, przysłanych przez Fundację Małych Stópek. O Duchowej Adopcji można też przeczytać w najnowszym numerze Naszej Wspólnoty. Ze względów na niewiadomą w sprawie rozwoju koronawirusa w  Polsce przypominamy, że Duchową Adopcję można podjąć indywidualnie. Prosimy jednak o dostarczenie wypełnionych kart Duchowej Adopcji do zakrystii lub kancelarii.
  3. Informujemy, że misje parafialne, które miały miejsce na początku grudnia, zastępują rekolekcje parafialne. Dlatego też w tym roku nie będzie w naszej Parafii rekolekcji wielkopostnych, które zwyczajowo rozpoczynały się w 5. Niedzielę Wielkiego Postu.
  4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej informuje, że ze względów bezpieczeństwa planowana na maj pielgrzymka do Sanktuariów Warmii i Mazur zostaje przeniesiona na jesień. Dokładne informacje będą podawane w późniejszym terminie.
  5. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego z  Padwy. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Maria Chojnacka oraz śp. Zofia Kapusta. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty umocni Was swymi siedmiorakimi darami, a Maryja Niepokalana stale otacza płaszczem matczynej opieki.

 

 

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.