W poniedziałek: wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.30 w intencji Akcji Katolickiej.
W piątek: wspomnienie bł. Jana Dunsa Szkota, prezbitera.
W sobotę: Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
Od dziś w zakrystii i kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na 2020 r.
W związku z coroczną adoracją Najświętszego Sakramentu poszczególnych Parafii, Rektor Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, ks. Zbigniew Bielas, serdecznie zaprasza naszych Parafian i grupy parafialne na całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem z 7 na 8 listopada 2019 roku w kaplicy obok Bazyliki Bożego Miłosierdzia. Adoracja trwa od godz. 21.00 do 6.00 rano.
W przyszłą niedzielę, 10.11, będziemy gościć w naszej Wspólnocie Parafialnej Siostry Sercanki, które po Mszach świętych będą zbierać dobrowolne ofiary na prowadzone przez to Zgromadzenie dzieła miłosierdzia. Z tego względu nie będzie comiesięcznej kwesty na potrzeby Świątyni. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Ewa Żyła, śp. Cecylia Korszla, śp. Adrian Kozłowski oraz śp. Apolonia Kutna. Wieczne odpoczywanie...
Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Jezus Chrystus, Zbawiciel świata i zwycięzca śmierci, opromieni Was zbawczym blaskiem swojej miłości, a Niepokalana Matka nieustannie wyprasza potrzebne łaski dla Was i Waszych bliskich.
Rok Jubileuszowy 2025
Chór "Pax et Bonum” dla dorosłych 🎶
Próby i przesłuchania odbywają się w czwartki o godz. 19.15 w salce katechetycznej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnego śpiewu!🎶
Msze Św. 🙏
Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe 6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00
Msze Św. w święta zniesione 6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30
Msze Św. w dni powszednie 6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),