1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • We wtorek: wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
    • W środę: wspomnienie św. Piusa X, papieża.
    • W czwartek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
    • W sobotę: święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  3. Dziś przedstawiciele naszej Parafii kwestują po Mszach świętych na dalsze potrzeby remontowe Świątyni. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
  4. W imieniu całej Wspólnoty pragnę z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy we wtorek i środę poświęcili swój czas na sprzątanie kościoła po remoncie. Dziękujemy za Wasz trud i zaangażowanie.
  5. W dniach 23-25 sierpnia 2019 roku w budynku Wyższego Seminarium Duchownego przy ul. Ojcowskiej 1 odbędą się rekolekcje dla kandydatów do Zakonu Braci Mniejszych i rozeznających powołanie. Dokładne informacje o zapisach i kontakt do Ojca Organizatora – o. Piotra Gądka – znajdują się na plakatach w kruchcie kościoła i gablocie na placu kościelnym.
  6. W łączności z wydarzeniem modlitewnym „Polska pod Krzyżem” Koło Przyjaciół Radia Maryja, wraz z opiekunem o. Rafałem, organizuje pielgrzymkę do Włocławka – miejsca modlitwy za Kościół i Polskę – w dniach 14-15 września 2019 r. Będzie to pielgrzymka dwudniowa (sobota-niedziela) z nocnym czuwaniem, trwającym do niedzielnego poranka w Święto Matki Bożej Bolesnej. Koszt około 100 zł – cena jest uzależniona od ilości pielgrzymów i może być mniejsza. Szczegółowe informacje i zapisy w kruchcie kościoła we wtorki i czwartki po wieczornej Mszy świętej.
  8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Stanisława Kromka. Wieczne odpoczywanie...
  9. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.