Chrystus Król - Wroclaw

1. Dziś na Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się przyjęcie nowych kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza oraz pasowanie do nowych funkcji ministranckich. O godz. 16.00 Msza święta w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, o godz. 18.00 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej. O godz. 19.00 czytanie wypominek i droga krzyżowa za zmarłych.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, prezbitera.
    • We wtorek: wspomnienie św. Franciszka Antoniego Fasaniego, prezbitera.
    • W środę: wspomnienie św. Jakuba z Marchii, prezbitera.
    • W czwartek: Święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego. O godz. 18.30 pierwszy dzień nowenny przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.
    • W piątek: Święto św. Andrzeja, Apostoła.
    • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 różaniec, o godz. 18.30 Msza święta w intencji Róż Żywego Różańca.
  3. Przyszła niedziela, dnia 2 grudnia, będzie pierwszą niedzielą adwentu. Już dziś serdecznie zapraszamy Was na Msze święte roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny, które rozpoczną się w poniedziałek, 3 grudnia, i w naszej Świątyni będą sprawowane o godz. 6.20. Z tego względu w okresie adwentu nie będzie Mszy świętej o godz. 7.00.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Jacek Szumny oraz śp. Ryszard Mej. Wieczne odpoczywanie...
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Jezus Chrystus, Król Wszechświata, stale króluje w Waszych sercach, napełniając je pokojem i miłością, a Niepokalana Matka nieustannie wyprasza potrzebne łaski.

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.