Jezu Ufam Tobie mini

  1. Dziś przeżywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia, zwaną Białą Niedzielą. O godz. 19.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. W poniedziałek, 9 kwietnia, będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To również Dzień Świętości Życia. W związku z tym podczas Mszy Świętej o godz. 18.30 odbędzie się uroczysta duchowa adopcja dziecka poczętego. Chętni, którzy będą chcieli podjąć się tego zobowiązania modlitewnego proszeni są o zgłoszenie się do Zakrystii po odbiór ankiet. Prosimy o przyniesienie świec na Mszę Świętą.
  3. Również w poniedziałek, od godz. 14.00 na placu kościelnym, Krakowskie Centrum Diagnostyczne będzie przeprowadzać profilaktyczne badania w ambulansie diagnostycznym. Dokładne informacje znajdują się na plakatach w kruchcie kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, przedstawiciele naszej parafii będą kwestować na potrzeby naszej Świątyni i domu klasztornego.
  5. Również w przyszłą niedzielę w dolnej kaplicy odbędzie się wystawa prac malarskich Pani Julii Szczygieł, naszej organistki. Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia tych prac.
  6. W tym tygodniu nie będzie spotkań przygotowujących do sakramentu bierzmowania. Odbędą się one w późniejszym terminie.
  7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisław Klimczyk, śp. Kubuś Grabowski oraz śp. Jerzy Czernik. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
  9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć żywego doświadczenia Miłosiernego Boga w tę wyjątkową niedzielę. Niech Wasze serca znajdą spokój i radość w kochającym sercu Ojca, a Jego łaska niech przenika i oświetla nawet najciemniejsze zakamarki Waszego życia.

RODO

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.

Jubileusz Parafii

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.