Rożaniec - Fatima - Portugalia

1. Dzisiaj o godz. 19.00 różaniec.
    • W poniedziałek: święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
    • W piątek: wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana. W tym dniu o godz. 17.00 nabożeństwo fatimskie.
  3. We wtorek, 10 października, swoje imieniny obchodzi br. Daniel Kozak. Solenizantowi pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: wielu łask Bożych, opieki świętego Patrona oraz Niepokalanej Matki, a także błogosławieństwa w życiu zakonnym.
  4. W tym tygodniu spotkania do bierzmowania:
    • w poniedziałek o godz. 17.30 dla klas VII,
    • we wtorek o godz. 17.00 dla klas II gimnazjalnych,
    • w środę o godz. 17.00 dla klas III gimnazjalnych.
  5. Dzisiaj po Mszach Świętych przedstawiciele naszej parafii, z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Papieskiego, będą kwestować na potrzeby Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące Bóg zapłać.
  6. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe są odprawiane: w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedziele o godz. 19.00.
  7. Dzisiaj o godz. 18.00 odbędzie się Msza Święta w intencji uczestników pielgrzymki do Sanktuariów Dolnego Śląska i Czech, a następnie spotkanie popielgrzymkowe w salce katechetycznej.
  8. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Czesław Rokicki, śp. Stanisława Sierżęga, śp. Irena Korfel. Wieczne odpoczywanie...
  10. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć obfitości łask Bożych słowami błogosławieństwa Jabesa: „Niech Pan skutecznie Wam błogosławi i rozszerzy granice Wasze, a ręka Jego będzie z Wami, i niech zachowa Was od złego, a utrapienie Wasze się skończy. Amen” (1 Krn 4, 10).