1. Dzisiaj o godz. 16.00 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: W Poniedziałek - wspomnienie św. Moniki. We wtorek - wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. W Środę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela. W sobotę – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy.
  3. Wyjazd na pielgrzymkę autokarową do sanktuariów ziemi świętokrzyskiej (Święty Krzyż, Kałków-Godów, Sulisławice i Wiślica) o godz. 5.45 - zbiórka uczestników pielgrzymki na pętli MPK „Azory”.
  4. W ubiegłą niedzielę, po Mszach św. przedstawiciele naszej parafii kwestowali na spłacenie pożyczki bankowej zaciągniętej na konieczne prace remontowe. Zebrano kwotę wys. 4. 256 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne ”Bóg zapłać”.
  5. Niech Matka Boża Częstochowska, otacza nas wszystkich swoją przemożną opieką i wyprasza naszym Rodzinom i naszej Ojczyźnie Boży pokój. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom naszej świątyni i klasztoru życzymy błogosławionej niedzieli i obfitego Bożego Błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.

Kolęda 2020/2021

Drodzy Parafianie, ze względów epidemicznych w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą.

Nie chcielibyśmy jednak pozostawić Was bez modlitwy i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się Nowy Rok 2021.

Dlatego też wprowadzamy dodatkową Mszę świętą dla rodzin poszczególnych ulic i bloków w dni powszednie o godz. 19.30, a w niedzielę o godz. 16.00, gdzie wspólnie z poszczególnymi rodzinami modlić się będziemy w Waszych intencjach.

Przede wszystkim o zdrowie i Boże błogosławieństwo na nowy 2021 rok.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.