1. Dzisiaj o godz. 16.30 - Droga Krzy­żowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W Czwartek o godz. 9.00 - kapłani będą odwiedzać chorych parafian; o 16:30 - koronka; o 17:00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. O godz. 18.30 - Msza św. w intencji Akcji Katolickiej.
  3. W Piątek - o godz. 16:30 spowiedź dzieci i młodzieży naszej parafii, a o 17.00 - Msza św. dla nich; o 18.00 - nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. O godz. 18.30 Msza św. koncelebrowana, w intencji Misji św. i misjonarzy.
  4. W Sobotę - O godz. 18.00 - nabożeństwo różańcowe, o godz. 18.30 - Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca.
  5. W tym tygodniu katechezy dla przygotowujące do sakramentu Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej:
    • klas pierwszych w poniedziałek o godz. 17.00,
    • dla klas drugich we wtorek o godz. 17.00,
    • i dla kas trzecich w środę o godz. 17.00.
  6. W ubiegłą niedzielę trzecią miesiąca lutego, po Mszach św. Przedstawiciele naszej parafii kwestowali, na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, klasztoru i pomieszczeń katechetycznych.
    Zebrano kwotę wys. 6.432zł. Za zrozumienie, życzliwość i ofiarność składamy z serca płynące; „Bóg zapłać”.
  7. Dyrekcja i nauczyciele 14 gimnazjum im. Jana Kasprowicza, przy ul. Chełmońskiego 24 serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych wraz z rodzicami na dzień otwarty szkoły w dniu 3 marca 2016 r. W godzinach od 16.30 - 19.00. Będzie możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły oraz porozmawiania z nauczycielami i poznania sal dydaktycznych.
  8. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego.
  9. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli. Niech Bóg pobłogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.