1. Dzisiaj, o godz. 19.00 – nieszpory niedzielne.
    • W Poniedziałek - wspomnienie św. Ambrożego biskupa i doktora Kościoła.
    • We Wtorek - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – główny odpust parafialny. Msze św. w tym dniu: 6.20, 7.30, 8.00, 9.00, 10.00, o godz. 18.00 – nabożeństwo maryjne o godz. 18.30 – suma odpustowa, którą sprawować będą Ojcowie Karmelici i wygłoszą Słowo Boże. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i dziękczynienia wszystkich Parafian.
      Zapraszamy w tym dniu, na Godzinę łaski jednocząc się we wspólnej modlitwie. Obietnica Niepokalanej jest wielka; „kto w tym dniu od godz. 12.00 do 13.00 podejmie modlitwę, dostąpi wielu łask dla siebie i innych.”
    • W piątek - 11 grudnia, Gimnazjum nr 14 im. Jana Kasprowicza, na Azorach obchodzi dzień Patrona szkoły w 155 rocznicę urodzin poety. O godz. 8.00 – za spokój duszy jubilata oraz w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców zostanie odprawiona Msza św., na która zapraszają gimnazjaliści społeczność osiedla.
  3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej:
    • klas pierwszych - w poniedziałek o godz. 17.00,
    • drugich – we wtorek o godz. 17.00
    • i trzecich - w środę o godz. 17.00.
  4. Przez cały okres Adwentu w sprzedaży są wigilijne świece Caritas. Zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom.
  5. Przy wyjściu ze świątyni można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne, z których dochód przeznaczony jest na potrzeby naszej świątyni.
  6. W przyszłą niedzielę, to jest 13.12, scholka parafialna po każdej Mszy Świętej będzie sprzedawać sianka na stół wigilijny oraz ręcznie robione kartki świąteczne. Zebrane w ten sposób dobrowolne ofiary zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu dzieci w czasie ferii zimowych. Dziękujemy z za wszelką hojność.
  7. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom, oraz Solenizantom i Ju­bilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego prze­żywania czasu Adwentu i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.