1. Dzisiaj o godz. 19.00 – nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
    • We wtorek – święto św. Klary z Asyżu, dziewicy.
    • W środę – czcić swojego patrona będzie O. Lech Dorobczyński. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych w życiu kapłańskim i zakonnym, oraz opieki Niepokalanej. W czwartek– o godz. 17.00– zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, na nabożeństwo Fatimskie.
    • W piątek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.
    • W sobotę – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwane w tradycji polskiej Matki Bożej Zielnej. Msze św. w tym dniu w porządku niedzielnym. O godz. 19.00 – nabożeństwo maryjne. W tym dniu poświęcenie zbóż, owoców, ziół i kwiatów, na każdej Mszy św. Również w tym dniu przypada 95 rocznica „Cudu nad Wisłą”( bitwy Warszawskiej z 1920r.) Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji wszystkich poległych w obronie niepodległości naszej Ojczyzny.
  3. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca sierpnia Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. na pokrycie kosztów związanych, z ociepleniem i położeniem tynków na klasztorze i pomieszczeniach katechetycznych.
  4. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Niech Niepokalana wyprasza nam, naszym rodzinom liczne łaski u Swego Syna.