Jezu Ufam Tobie

1. Dzisiaj o godz. 19.00 – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. We Wtorek – pierwszy dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 – Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. procesja Eucharystyczna.
  3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sak. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej:
    • klas pierwszych – w poniedziałek o godz. 17.00,
    • dla klas drugich – we wtorek o godz. 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę, woluntariusze będą kwestować przed świątynią, na rzecz Hospicjum św. Łazarza, w ramach akcji „Pola Nadziei”.
  5. Drodzy parafianie! Zgodnie z informacją zamieszczoną w „Naszej Wspólnocie”; w tym tygodniu rozpoczynamy remont dachu klasztornego. Dach klasztorny; to typowe pokrycie dachowe z końca lat 70–tych – stropodach, który od wielu lat wymagał nie tylko gruntownego remontu, ale całkowitej wymiany, blachy, rynien i ocieplenia styropianem całego budynku.

W pierwszej fazie remontu planujemy wykonać następujące prace:
    – wymiana części drewnianych stropodachu.
    – ocieplenie wełną mineralną.
    – pokrycie dachu blachą i wykonanie nowych rynien.

W drugim etapie planujemy:
    – ocieplenie ścian klasztoru styropianem wykonanie fasowania dachu kościoła od strony północnej i udrożnienie spływów dachowych.

6. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa.

Życzymy Wam i Waszym rodzinom wielu łask od Zmartwychwstałego, aby w tych szczególnych dniach towarzyszyła Wam Jego miłość miłosierna i Jego błogosławieństwo. Niech żywa wiara uzdalnia do bycia autentycznymi świadkami Chrystusa.