1. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16:30 - Droga Krzyżowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Droga Krzyżowa w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00:
    • w poniedziałek: nabożeństwo drogi krzyżowej prowadzi: Franciszkański Zakon Świeckich,
    • we wtorek: Akcja Katolicka,
    • w środę: Róże Żywego Różańca,
    • w czwartek: Koło Przyjaciół Radia Maryja,
    • w piątek: Liturgiczna Służba Ołtarza,
    • w sobotę: nabożeństwo różańcowe prowadzą duszpasterze.

3. W czasie Wielkiego Postu będzie można skorzystać z posługi sakramentu spowiedzi św. w dni powszednie kapłani będą dyżurować w konfesjonale od godz. 17.00 do 18.30. Pragniemy przypomnieć, że z przyczyn praktycznych i przepisów liturgicznych rezygnujemy ze spowiedzi św. podczas Mszy świętych. W niedziele spowiadamy pół godziny przed Mszą św. a w dni powszednie w godzinach porannych, podczas Mszy św.

4. W ubiegłą niedzielę, po Mszach św., Przedstawiciele naszej parafii kwestowali na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, klasztoru i sal katechetycznych. Zebrano kwotę wys. 5 436zł. Za życzliwość, zrozumienie i ofiarność składamy z serca płynące ”Bóg zapłać”.

5. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Michała Kowalskiego, proboszcza parafii MB Częstochowskiej, wygłosi okolicznościową homilię i będzie zbierał tacę niedzielną, która w całości przeznaczona jest na budowę nowego kościoła w Woli Zachariaszowskiej.

6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.