1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej i zakonnej gościmy Ks. Jana Machniaka; profesora Uniwersytetu Papieskiego Jana  Pawła II, doktora habilitowanego teologii, kierownika Katedry Duchowości UP JPII w Krakowie, autora wielu książek z dziedziny teologii duchowości, który wygłosi okolicznościową homilię, na Mszach św., oraz będzie zbierał tacę na budowę Centrum Jana Pawła II. O godz.19.00 - nieszpory niedzielne.

• W poniedziałek - Święto Ofiarowania Pańskiego. W dzisiejsze święto, z ustanowienia papieża Jana Pawła II, przypada XIX Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w tym dniu; o godz. 6.30,7.00, 7.30, 8.00 9.00, 10.00 18.30. Poświęcenie gromnic na każdej mszy św.
    • W czwartek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. O godz. 9.00- Kapłani będą odwiedzać chorych parafian; o 16: 30 koronka; o 17: Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    • W piątek – o godz. 16: 30 spowiedź dzieci i młodzieży naszej parafii, o 17.00 -Msza św. dla nich; o 18: 00- nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. O godz. 18.30 Msza św. koncelebrowana, w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • W sobotę – o godz. 18.30- Msza św. w intencji żywego Różańca i zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 119 w Krakowie, przy ul. Czerwieńskiego 1 zapraszają dzieci 5 i 6-cio letnie, wraz z rodzicami na dzień otwarty 7 lutego 2015 - sobota od godziny 10: 00 do 13:00.

4. W przyszłą niedzielę 8 lutego po Mszy św. o godzinie 18.00, odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Światowych Dni Młodzieży. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy Wizytę Duszpasterska Rodzin naszej parafii. Podczas spotkań w waszych domach modliliśmy się wspólnie o Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny. Przeżywaliśmy tę wizytę radośnie i z wiarą, że w osobie kałana przychodzi sam Chrystus i błogosławi rodzinę i nasz dom.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyjęli kapłanów, dając wyraz jedności wiary i wspólnoty parafialnej. Dziękujemy za wszystkie wyrazy życzliwości, uwagi, oraz przejawy zatroskania o naszą Wspólnotę parafialną, o naszą świątynię, za wszystkie formy życzliwości i ofiarności. Niech Bóg Wam wynagrodzi i spełni wasze wszystkie dobre pragnienia, które kryją się w Waszych sercach.

6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli w gronie rodzinnym. Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.