1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

2. We wtorek – na Mszy wieczornej rozpoczęcie nowenny do Dzieciątka Jezus, przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

3. W czwartek - W tym dniu kapłani udadzą się chorych, z świąteczną posługą. Sakr. pokuty i Komunii św. od godz. 9.00.

4. W piątek - czcić swojego patrona będzie Wice-Komisarz Ziemi Świętej; Ojciec Dariusz Sambora. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych, w życiu kapłańskim i zakonnym. Niech pielgrzymowanie po Ojczyźnie Chrystusa ubogaca duchowo i przynosi radość z bliskości miejsc związanych z tajemnicami naszego Odkupienia.

5. Przez cały okres adwentu w sprzedaży są wigilijne świece Caritas. Zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom.

6. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej świątyni. Również w kiosku parafialnym są do nabycia kalendarze misyjne na rok 2015.

7. Dnia 17 grudnia br. (środa) o godz. 20:00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie organizacyjne wolonatariuszy Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy młodzież i studentów naszej parafii.

8. Drodzy Parafianie! Mając na względzie wasze wydatki związane z przygotowaniem do świąt Bożego Narodzenia, w miesiącu grudniu nie będzie przeprowadzana comiesięczna kwesta, na potrzeby naszej świątyni.

9. "Klub Seniora Azory" zaprasza na wystawę prac pana Ryszarda pt: „KRAJOBRAZY POLSKIE".
    Będzie można nacieszyć oczy przepięknymi akwarelami przedstawiającymi urodę polskiego krajobrazu i architektury.
    Zakupić drobiazgi do dekoracji wigilijnego stołu i choinki oraz kartki na zbliżające się święta Bożego Narodzenia wykonane, przez panie z klubu seniora Azory. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży posłużą do dalszej działalności klubu. Wystawa będzie czynna dzisiaj w godzinach od 8:30 do 14:30 i od 18:40 do 21:00. w kaplicy dolnej naszego kościoła.

10. Wszystkim naszym drogim Parafianom, Dobrodziejom; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.