1. Dzisiaj o godz. 19.00 – czytanie wypominek i Droga Krzyżowa za zmarłych.

• w poniedziałek - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
    • we wtorek - wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przeżywamy święto Niepodległości naszej Ojczyzny. O godz. 18.30 - Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny. Również w tym dniu czcić swojego patrona będzie O. Marcin Kordowisko. Ojcu Solenizantowi życzymy; zdrowia i wielu łask Bożych, w życiu kapłańskim i zakonnym, jak również opieki św. Patrona.
    • w środę – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
    • w czwartek – wspomnienie Świętych; Benedykta, Jana. Mateusza, Izaaka i Krystyna - Pierwszych Męczenników Polskich.
    • w piątek - wspomnienie św. męczenników; Mikołaja Tavelićia i Towarzyszy.
    • w sobotę - wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła. W tym dniu czcić swojego patrona będzie O. Albert Matuszyk. Ojcu Solenizantowi życzymy zdrowia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Niepokalanej, w życiu kapłańskim i zakonnym.

3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej klas pierwszych:
    • w poniedziałek o godz. 17.00, drugich
    • we wtorek o godz. 17.00
    • i trzecich w środę o godz. 17.00.

4. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, na temat „Wpływu zanieczyszczenia powietrza w Krakowie na układ oddechowy".
    Spotkanie poprowadzi dr med. Anna Prokop-Staszecka - Dyrektor Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Odbędzie się ono w dniu 12 Listopada br. (środa) ok. godz.19.00 - w naszej świątyni.

5. Zgodnie z informacją zawartą w liście Episkopatu Polski, o ustalonych terminach składek na potrzeby organizacyjne ŚDM 2016r w przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej parafii będą kwestować, po Mszach św. na ten cel.

6. Wszystkim naszym drogim Parafianom, Dobrodziejom; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.