Ogłoszenia duszpasterskie na 19 niedzielę zwykłą - 10.08.2014 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 19 niedzielę zwykłą - 10.08.2014

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: niedziela, 10 sierpień 2014 08:20
Odsłony: 846
 1. Dzisiaj o godz. 19.00 - Nieszpory niedzielne.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w poniedziałek - święto św. Klary z Asyżu, dziewicy.
  • w środę - święto NMP Kalwaryjskiej.
  • w czwartek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.
  • w piątek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwane w tradycji polskiej Matki Bożej Zielnej. Msze św. w tym dniu w porządku niedzielnym. O godz. 19.00- nabożeństwo maryjne. W tym dniu poświęcenie zbóż, owoców ziół i kwiatów na każdej Mszy św. Również w dym dniu przypada 94 rocznica "Cudu nad Wisłą"( Bitwy Warszawskiej z 1920r.) Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny.
 3. W przyszłą niedzielę - trzecią miesiąca sierpnia Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na potrzeby remontowe, po Mszach św.

 4. Niech dar Bożego Błogosławieństwa w mocy Jego Słowa, dotyka naszych serc, abyśmy mieli odwagę podejmować wezwanie do przemiany samych siebie. Wszystkim naszym drogim Parafianom, Dobrodziejom i wypoczywającym na wakacjach; życzymy radosnego przeżywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.

 5. Wszystkim zaś wyjeżdżającym na urlopy, życzymy udanego wypoczynku. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele - niech to będzie strój godny tego miejsca.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.