1. Msza św. Rezurekcyjna z procesją Eucharystyczną o godz. 6.00. Msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 13.15,18.00,0 godz. 20.00 O godz. 19.00- nabożeństwo do Miłosierdzia.

2. Poniedziałek wielkanocny - Msze św. w porządku niedzielnym, o godz. 19.00- nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczone są na Papieska Akademie Teologiczną.

3. We wtorek – kolejny dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 Msza Św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. procesja Eucharystyczna.

4. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom na­szej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego prze­żywania świąt Wielkiej Nocy w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosła­wieństwa. Życzymy by Jezus Chrystus napełnił Was mocą Zmartwychwstania, a radość z rodzącego się nowego życia dodawała sił i łaski. Niech swoją miłością błogosławił Wam i Waszym rodzinom.