1. Dzisiaj z ustanowienia bł. Jana Pawła II, przypada XVIII Światowy dzień życia konsekrowanego. Poświecenie gromnic na każdej Mszy św. o godz. 19.00 – nieszpory kolędowe.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w środę - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  • w czwartek - wspomnienie świętych męczenników Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i Towarzyszy. Również w tym dniu 9.00 - Kapłani będą odwiedzać chorych parafian; o 16:30 koronka; o 17:00 Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • w piątek - wspomnienie św. Kolety z Corbe, dziewicy. Z racji pierwszego piątku miesiąca o godz. 16:30 spowiedź dzieci i młodzieży naszej parafii, o 17:00 - Msza św. dla nich; o 18:00 - nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. O godz. 18:30 Msza św. koncelebrowana, w intencji Misji św. i misjonarzy.

 3. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. z nocnym czuwaniem; do Częstochowy z racji rozpoczęcia nadawania na nmultipleksie TV TRWAM. Wyjazd 14 lutego- piątek godz. 17.00 z pętli autobusowej – Azory. Powrót do Krakowa 15 lutego - w sobotę, rano o godz.7.00. Zapisy w zakrystii.

 4. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy Wizytę Duszpasterska Rodzin naszej parafii. Podczas spotkań w waszych domach modliliśmy się wspólnie o Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny. Przeżywaliśmy tę wizytę radośnie i z wiarą, że w osobie kałana przychodzi sam Chrystus i błogosławi rodzinę i nasz dom.

  Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyjęli kapłanów, dając wyraz jedności wiary i wspólnoty parafialnej. Dziękujemy za wszystkie wyrazy życzliwości, oraz przejawy zatroskania o naszą Wspólnotę parafialną, o naszą świątynię, a wszystkie formy życzliwości i ofiarności. Niech Bóg Wam wynagrodzi i spełni wasze wszystkie dpbre pragnienia, które kryją się w Waszych sercach.

 5. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli w gronie rodzinnym. Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.

 6. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej:
  • klas pierwszych – w poniedziałek o godz. 17.00,
  • klas drugich – we wtorek o godz. 17.00,
  • klas trzecich - w środę o godz. 17.00.