1. Dzisiaj o godz. 19.00 - zapraszamy wszystkich, którzy pragną uczcić Jezusa w Najświętszym Sakramencie, na radosne uwielbienie, które poprowadzi O. Ariel Krzywda, Magister naszego W.S.D. oraz schola i ministranci z naszej parafii.

• W poniedziałek- wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa
    • We wtorek – wspomnienie bł. Jana Pawła II, papieża.
    • W środę – wspomnienie św. Jana Kapistrana, kapłana.
    • W niedzielę o godz. 16.00 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

3. Parafialny oddziałał Akcji Katolickiej Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP zaprasza dzisiaj, po Mszach św. na wystawę obrazów pana Zbigniewa Pilcha pt. „Błogosławiony Jan Paweł II" (wybrane zdjęcia).

4. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się za naszych zmarłych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej, są wypominki. W naszej świątyni przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.

5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.