1. Dzisiaj o godz. 15.00 – Adoracja Najśw. Sakramentu, którą poprowadzi franciszkański Zakon Świeckich, o godz. 16.00 - Msza św. w ich intencji. O godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  W Poniedziałek - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  We wtorek - wspomnienie św. Moniki.
  W środę - wspomnienie św. Augustyna; biskupa i doktora Kościoła.
  W Czwartek - wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  W sobotę – święto św. Bartłomieja, Apostoła.

 3. W ubiegłą niedziele Przedstawiciele naszej parafi kwestowali po Mszach św. na spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia. Zebrano kwotę - 3. 432 zł. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.

 4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Michała Kowalskiego, proboszcza parafii p.w. MB Częstochowskiej. Wygłosi okolicznościową homilię i będzie zbierał tacę niedzielną na budowę nowego kościoła w Woli Zachariaszowskiej.

 5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.