1. Dzisiaj o godz. 18.00 Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

We wtorek - święto NMP Kalwaryjskiej, o godz. 17.30 – zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie.
    W środę - wspomnienie św. Maksymiliana, kapłana i męczennika.
    W Czwartek - Uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwane w tradycji polskiej; Matki Bożej Zielnej. Msze św. w porządku niedzielnym; o godz. 19.00 - nabożeństwo Maryjne. W tym dniu poświęcenie zbóż, owoców, ziół i kwiatów; na każdej Mszy św. Również w tym dniu przypada 93 rocznica „Cudu nad Wisłą” (Bitwa Warszawska); pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji poległych w obronie Ojczyzny.
    W sobotę - swoje imieniny obchodzi O. Proboszcz O. Jacek Koman. Ojcu Proboszczowi życzymy wielu łask Bożych w życiu osobistym, kapłańskim i zakonnym. Opieki Matki Najświętszej patronki tej parafii, której posługuje O. Jacek oraz zdrowia na każdy dzień jego życia.

3. W przyszłą niedzielę Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. na spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia.

4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.