W poniedziałek - wspomnienie św. Marty.
    W środę - wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera.
    W czwartek - wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego bp. i Doktora Kościoła. O godz. 9.00 udamy się posługą duszpasterską do chorych naszej parafii. O godz. 16.30 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    W  piątek – Uroczystość NMP Anielskiej z Porcjunkuli. W tym dniu wierni, którzy pobożnie nawiedzą kościół franciszkański, będą w stanie łaski uświęcającej i przyjmą Komunię Św. mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Również dzisiaj wypada I piątek miesiąca o 18.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa a o 18.30 Msza św. w intencji Misji Św. i misjonarzy.

2. W tym tygodniu rozpoczynam miesiąc sierpień, który w tradycji polskiej poświęcony jest NMP. Polecajmy Matce najświętszej wszystkie nasze codzienne problemy prosząc Ją o wstawiennictwo u swego umiłowanego Syna. Jest to również miesiąc trzeźwości, dlatego módlmy się też za tych którzy podjęli się abstynencji i walkę z alkoholizmem, aby Chrystus pozwolił im przezwyciężyć nałóg.

3. W ubiegłą niedzielę po Mszach św. przedstawiciele naszej parafii kwestowali na spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia. Zebrano kwotę wys. 3. 062 zł. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać.”

4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.  Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.