1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

  2. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej
    - klas pierwszych - w poniedziałek o godz. 17.00,
    - trzecich - we wtorek o godz. 17.00,
    - drugich - w środę o godz. 17.00.

  3. W piątek o godz. 17.00 - spotkanie katechetyczne dzieci komunijnych w salce katechetycznej.

  4. Serdecznie zapraszamy wszystkich na spektakl pt. „Jeszua”, oparty na motywach powieści M. Bułhakowa: „Mistrz i Małgorzata” oraz P. Lagerkvista „Barabasz” w wykonaniu grupy teatralnej „Scena” - młodzieży z naszego Liceum Ogólnokształcącego. Wykorzystane w spektaklu zostały fragmenty Pasji według św. Łukasza – Krzysztofa Pendereckiego oraz psalmy G.F. Hendla. Spektakl wyreżyserował Pan prof. Andrzej Tadus i O. Rafał Rudziński. Na powyższy spektakl zapraszamy w niedzielę 14 kwietnia na godz. 19.00 do dolnej kaplicy naszej świątyni.

  5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Opieka Matki Bożej Niepokalanej niech będzie dla Was wszystkich źródłem wielu łask Bożych i umocnieniem na nowy tydzień pracy i wzrastania w wierze.