Ogłoszenia duszpasterskie na 2 Niedzielę Wielkanocną - 8.04.2018 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 2 Niedzielę Wielkanocną - 8.04.2018

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: sobota, 07 kwiecień 2018 20:11
Odsłony: 623

Jezu Ufam Tobie mini

  1. Dziś przeżywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia, zwaną Białą Niedzielą. O godz. 19.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. W poniedziałek, 9 kwietnia, będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To również Dzień Świętości Życia. W związku z tym podczas Mszy Świętej o godz. 18.30 odbędzie się uroczysta duchowa adopcja dziecka poczętego. Chętni, którzy będą chcieli podjąć się tego zobowiązania modlitewnego proszeni są o zgłoszenie się do Zakrystii po odbiór ankiet. Prosimy o przyniesienie świec na Mszę Świętą.
  3. Również w poniedziałek, od godz. 14.00 na placu kościelnym, Krakowskie Centrum Diagnostyczne będzie przeprowadzać profilaktyczne badania w ambulansie diagnostycznym. Dokładne informacje znajdują się na plakatach w kruchcie kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, przedstawiciele naszej parafii będą kwestować na potrzeby naszej Świątyni i domu klasztornego.
  5. Również w przyszłą niedzielę w dolnej kaplicy odbędzie się wystawa prac malarskich Pani Julii Szczygieł, naszej organistki. Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia tych prac.
  6. W tym tygodniu nie będzie spotkań przygotowujących do sakramentu bierzmowania. Odbędą się one w późniejszym terminie.
  7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisław Klimczyk, śp. Kubuś Grabowski oraz śp. Jerzy Czernik. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
  9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć żywego doświadczenia Miłosiernego Boga w tę wyjątkową niedzielę. Niech Wasze serca znajdą spokój i radość w kochającym sercu Ojca, a Jego łaska niech przenika i oświetla nawet najciemniejsze zakamarki Waszego życia.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.