Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą - 21.09.2014 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą - 21.09.2014

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: sobota, 20 wrzesień 2014 19:28
  1. Dzisiaj o godz. 19.00 - Nieszpory niedzielne.

• w poniedziałek - wspomnienie bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy.
    • we wtorek - wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana. W tym dniu czcić swojego patrona będzie O. Pio Gąszczyk. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych w życiu zakonnym i kapłańskim oraz opieki Niepokalanej Matki i św. O. Pio.
    • w czwartek - wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana.
    • w sobotę - wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana.

3. Dzisiaj w trzecią niedzielę miesiąca września przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach świętych, na potrzeby remontowe naszej świątyni i domu klasztornego.

4. Wszystkim naszym drogim Parafianom, Dobrodziejom; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.