1. Dzisiaj o godz. 18.00 - Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  w poniedziałek - święto św. Bonawentury - biskupa i doktora Kościoła.
  we wtorek - wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel (Szkaplerznej).
  w czwartek - wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana.
  w sobotę – wspomnienie św. Czesława, kapłana.

 3. W przyszłą niedzielę Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Maszach św. na spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia.

 4. Klub seniora Azory – serdecznie zaprasza na wystawę swoich prac pt.:KWIATY W SZTUCE NIE WIEDNĄ”. Wystawę można oglądać w niedzielę - 14 i 21 lipca br. w godz. 7.30  do 14.15 oraz od godz. 18.45 do 20.00. (Galeria zdjęć)

 5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.