Deklaracje przyjęcia do swoich domów młodych pielgrzymów - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Deklaracje przyjęcia do swoich domów młodych pielgrzymów

Opublikowano: sobota, 10 styczeń 2015 20:14
Odsłony: 1343

Drodzy Parafianie! Nasza parafia - podobnie jak Kraków i cała Polska - przygotowuje się do Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku. Jest to wielkie zadanie i dobry czas na pogłębienie naszej wiary.

W kruchcie kościoła znajdują się deklaracje przyjęcia do swoich domów młodych pielgrzymów, którzy przybędą do Krakowa w 2016 roku na ŚDM. Jeśli Państwo wyrażacie wolę przyjęcia na nocleg pielgrzymów, prosimy o wypełnienie deklaracji i przekazanie jej kapłanom w czasie wizyty duszpasterskiej, lub dostarczenie do kancelarii, albo do zakrystii do 31 stycznia b.r.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.