1. Dzisiaj o godz. 13.15 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 19.00 - nabożeństwo różańcowe.
    • W środę – święto św. Apostołów; Szymona i Judy Tadeusza.
    • W Niedzielę - Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 18:00 i 20:00, o godz. 19.00 - procesja żałobna po kościele z modlitwami za zmarłych. Wierni, którzy nawiedzą, kościół lub kaplicę 1 i 2 listopada; mogą tylko raz dziennie, dostąpić, odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.
      Warunki uzyskania odpustu:
      • stan łaski uświęcającej,
      • Komunia św.,
      • modlitwa Ojcze nasz.., Wierzę w Boga
      • oraz modlitwa w intencjach Ojca świętego.
    • Wierni, którzy nawiedzą cmentarz dniach od 1 do 8 listopada i pomodlą się za zmarłych zyskują dla nich odpust zupełny.
  3. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się za naszych zmarłych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej są wypominki. W naszej świątyni przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej ,w godzinach urzędowania.
  4. W naszym sklepiku są jeszcze do nabycia kalendarze na przyszły rok. Są one ściśle związane tematycznie z ogłoszonym przez Papieża Franciszka Rokiem Jubileuszu Miłosierdzia.
  5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom, oraz Solenizantom i Ju­bilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru, Bo­żego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień, i opieki Niepokalanej Matki.