1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w porządku niedzielnym, o godz. 19.00 - procesja żałobna po kościele z modlitwami za zmarłych. Wierni, którzy nawiedzą, kościół lub kaplicę, dziś i jutro mogą, tylko raz dziennie, dostąpić, odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.
    Warunki uzyskania odpustu:
    • stan łaski uświęcającej,
    • Komunia św., modlitwa Ojcze nasz.., Wierzę w Boga,
    • modlitwa w intencjach Ojca świętego.
      Wierni, którzy nawiedzą cmentarz dniach od 1 do 8 listopada i pomodlą się za zmarłych zyskują dla nich odpust zupełny.
    • W Poniedziałek - Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (dzień zaduszny). Msze św. jak w dni powszednie, o godz. 17.45 - nabożeństwo żałobne, z modlitwami za zmarłych. Każdy kapłan, w tym dniu, może odprawić trzy Msze św., jedną w intencji dowolnej, drugą, za wszystkich wiernych zmarłych, trzecią, w intencji Ojca świętego.
    • We Wtorek – w tym dniu nasze wspólnoty franciszkańskie, modlą się w intencji zmarłych braci, sióstr, rodziców, krewnych i dobroczyńców Zakonu Franciszkańskiego.
    • W Czwartek - od godz. 9.00 - kapłani będą odwiedzać chorych parafian z posługą sakramentalną. O godz. 16.30 - koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. 17.00 - Msza święta w intencji Przyjaciół Koła Radia Maryja.
    • W Piątek - o godz. 16.30 – spowiedź pierwszopiątkowa dzieci i młodzieży naszej parafii, o godz. 17.00 - Msza św. dla nich o godz. 17.45 nabożeństwo drogi krzyżowej. O godz. 18.30 Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • W Sobotę - Nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00 o godz. 18.30- Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W naszej świątyni przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.
  4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom, oraz Solenizantom i Ju­bilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru, Bo­żego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień, i opieki Niepokalanej Matki.