1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nabożeństwo różańcowe.
    • We Wtorek - Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana.
    • W środę - wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
    • W czwartek - wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
    • W piątek - wspomnienie św. Jana Kapistrana, kapłana.
    • W Niedzielę - o godz. 13.15 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  3. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się za naszych zmarłych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej są wypominki. W naszej świątyni przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.
  4. W ubiegłą niedzielę odbywała się zbiórka pieniędzy, w ramach akcji na rzecz Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia”, dlatego też, w tym miesiącu nie będzie comiesięcznej kwesty na potrzeby naszej świątyni.
  5. W naszym sklepiku są do nabycia kalendarze na przyszły rok. Są one ściśle związane tematycznie z ogłoszonym przez Papieża Franciszka Rokiem Jubileuszu Miłosierdzia .
  6. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Ju­bilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru, Bo­żego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień, i opieki Niepokalanej Matki.