Msze Św. Kolędowe skierowane głownie do osób, które nie wypełniły zgłoszenia wizyty kolędowej.

Godz. 19:30.

 

7 stycznia (piątek):

ul. Palacha 15
ul. Makowskiego 8
ul. Modrzejewskiej 18
ul. Wielkotyrnowska: 20, 39

 

8 stycznia (sobota):

ul. Stachiewicza – domki
ul. Stanisławskiego – domki
ul. Niska – domki
ul. Modrzejewskiej – domki
ul. Wodzinowskiego – domki
ul. Berwińskiego – domki
ul. Nałkowskiego – domki

 

10 stycznia (poniedziałek):

ul. Stachiewicza: 40, 40A
ul. Chełmońskiego 4
ul. Chełmońskiego – domki

 

11 stycznia (wtorek):

ul. Ehrenberga – domki
ul. Wysockiego – domki
ul. Wielkotyrnowska – domki
ul. Murarska – domki
ul. Murarska: 3A, 3B, 19

 

12 stycznia (środa):

ul. Elsnera 24
ul. Elsnera – domki
ul. Mehoffera – domki
ul. Gdyńska

 

13 stycznia (czwartek):

ul. Lentza: 2, 4
ul. Makowskiego: 18, 20

 

14 stycznia (piątek):

ul. Lentza 6
ul. Weissa: 8, 14, 16, 18, 20

 

15 stycznia (sobota):

ul. Jaremy: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15

 

17 stycznia (poniedziałek):

ul. Różyckiego: 4, 5, 6, 7

 

18 stycznia (wtorek):

ul. Zygmuntowska
ul. Gnieźnieńska – domki
ul. Radzikowskiego – domki
ul. Pużaka – domki
ul. Czerwieńskiego – domki

 

19 stycznia (środa):

ul. Pużaka: 6, 8
ul. Gnieźnieńska: 22, 24, 26

 

20 stycznia (czwartek):

ul. Jaremy: 21, 23, 25
ul. Jaremy: 14, 14A, 14B

 

21 stycznia (piątek):

ul. Czerwieńskiego 10
ul. Pużaka 2
ul. Radzikowskiego: 66, 72, 74

Wizyta Duszpasterska dla Osób, które wypełniły zgłoszenie wizyty duszpasterskiej.

 

7 stycznia (piątek od g. 16.00):

ul. Pużaka: 2, 6, 8
ul. Radzikowskiego: 66, 72, 74
ul. Radzikowskiego – domki
ul. Czerwieńskiego 10

 

8 stycznia (sobota od g. 15.00):

ul. Jaremy: 21, 25
ul. Jaremy: 14, 14A, 14B
ul. Gnieźnieńska – domki
ul. Gnieźnieńska 22

 

10 stycznia (poniedziałek od g. 16.00):

ul. Gnieźnieńska: 24, 26
ul. Elsnera 24
ul. Elsnera – domki
ul. Gdyńska

 

 11 stycznia (wtorek od g. 16.00):

ul. Zygmuntowska – domki i bloki
ul. Weissa 8
ul. Weissa: 14, 16, 18, 20

 

12 stycznia (środa od g. 16.00):

ul. Jaremy: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15
ul. Lentza: 2, 4, 6

 

13 stycznia (czwartek od g. 16.00):

ul. Różyckiego: 4, 5, 6, 7

 

14 stycznia (piątek od g. 16.00):

Ul. Makowskiego 8, 18, 20, 60
Ul. Wielkotyrnowska 20, 39
Ul. Palacha 15

 

 15 stycznia (sobota od g. 15.00):

ul. Stachiewicza: 40, 40A
ul. Chełmońskiego 4
ul. Wysockiego – domki
ul. Murarska – domki
ul. Murarska 19
ul. Ehrenberga – domki
ul. Stanisławskiego – domki
ul. Stachiewicza – domki
ul. Niska – domki
ul. Wielkotyrnowska – domki
ul. Wodzinowskiego – domki

 

17 stycznia (poniedziałek od g. 16.00):

ul. Berwińskiego – domki
ul. Chełmońskiego – domki
ul. Mehoffera – domki
ul. Modrzejewskiej – domki
ul. Modrzejewskiej 18
ul. Nałkowskiego – domki

2 stycznia, w czwartek, rozpoczynamy coroczną wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Wizytę duszpasterską potraktujmy jako spotkanie połączone z modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom czy mieszkanie przychodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W czasie wizyty duszpasterskiej prosimy, aby na stole, nakrytym białym obrusem, były: krzyż, świece i woda święcona.

W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie czynna jedynie w godzinach przedpołudniowych: w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 9.00 – 10.00.

Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Stachiewicza - domki

ul. Chełmońskiego 4

3 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Niska - domki

ul. Stachiewicza 40

4 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Modrzejewskiej 18

ul. Modrzejewskiej - domki

ul. Berwińskiego - domki

ul. Stachiewicza 40A

5 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Stanisławskiego - domki

ul. Naukowskiego - domki

ul. Makowskiego 8

6 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Wielkotyrnowska - domki

ul. Ehrenberga - domki

ul. Palacha 15

 
7 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Elsnera 24

ul. Wielkotyrnowska 20

8 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Makowskiego 18

ul. WIelkotyrnowska 39

9 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Wodzinowskiego - domki

ul. Makowskiego 20

10 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Weissa 8

ul. Weissa 20

11 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Lentza 6

ul. Lentza 4

12 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Wysockiego - domki

ul. Murarska 3b i 3c

ul. Murarska 19

ul. Murarska - domki

13 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Lentza 2

ul. Weissa 18

 
14 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Weissa 14

ul. Weissa 16

15 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 4

ul. Chełmońskiego - domki

16 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Różyckiego 5
17 stycznia - czwartek od godz. 16:00 ul. Różyckiego 6
18 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 7

ul. Mehoffera - domki

ul. Gdyńska - domki

ul. Elsnera - domki

19 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Jaremy 1, 3, 5, 7
20 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Jaremy 9, 11, 13, 15

ul. Radzikowskiego - domki

 
21 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy 14B

ul. Jaremy 23

22 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Jaremy 14A

ul. Jaremy 25

23 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Pużaka - domki

ul. Pużaka 6

24 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Pużaka 8

ul. Czerwieńskiego - domki

25 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Jaremy 14

ul. Gnieźnieńska 26

26 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Gnieźnieńska 24

ul. Gnieźnieńska - domki

27 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Zygmuntowska - domki

ul. Gnieźnieńska 22

 
28 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy 21

ul. Radzikowskiego 66

29 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Pużaka 2
30 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Radzikowskiego 72
31 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Czerwieńskiego 10

ul. Radzikowskiego 74

kolęda dodatkowa

1 lutego - piątek od godz. 16:00 kolęda dodatkowa
Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Radzikowskiego 74

ul. Czerwieńskiego 10

3 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Radzikowskiego 72

ul. Radzikowskiego - domki

ul. Czerwieńskiego - domki

4 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Pużaka 2

ul. Radzikowskiego 66

5 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Pużaka 6

ul. Pużaka 8

6 stycznia - sobota brak brak
7 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Zygmuntowska - domki

ul. Gnieźnieńska - domki

ul. Pużaka domki.

 
8 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy 25

ul. Jaremy 21

9 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Jaremy 23

ul. Jaremy 14

10 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Gnieźnieńska 22

ul. Jaremy 14A

11 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Gnieźnieńska 24

ul. Gnieźnieńska 26

12 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Weissa 14

ul. Weissa 8

ul. Weissa 20

13 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Murarska 19

ul. Murarska - dwa nowe bloki

ul. Murarska - domki

ul. Wysockiego - domki

14 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Elsnera - domki

ul. Ehrenberga - domki

ul. Jaremy 14B

 
15 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Weissa 16

ul. Lentza 6

16 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Gdyńska - domki

ul. Weissa 18

ul. Mehoffera - domki

ul. Lentza 4

17 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Lentza 2

ul. Modrzejewskiej 18

ul. Modrzejewskiej - domki

ul. Berwińskiego - domki

18 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 6

ul. Makowskiego 20

19 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Makowskiego 18

ul. Różyckiego 7

20 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Jaremy 1, 3, 5, 7, 9, 11
21 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Jaremy 13 i 15

ul. Różyckiego 5

 
22 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 4

ul. Wielkotyrnowska 39

23 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Wielkotyrnowska 20
24 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Elsnera 24
25 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Stachiewicza 40A

ul. Makowskiego 8

26 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Wodzinowskiego - domki

ul. Nałkowskiego - domki

ul. Stachiewicza 40

27 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Chełmońskiego 4

ul. Palacha 15

ul. Wielkotyrnowska - domki

28 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Stanisławskiego - domki

ul. Chełmońskiego - domki

ul. Niska - domki

ul. Stachiewicza - domki

 
29 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00 kolęda dodatkowa
  1. 2 stycznia, rozpoczynamy wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwanej; kolędą. Wizytę duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połączone z modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przy­chodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W czasie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obrusem, był; krzyż, świece i woda święcona.
  2. Plan Wizyty Duszpasterskiej 2016/2017
Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Stachiewicza - blok nr 40

ul. Stachiewicza - blok nr 40A

3 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Chełmońskiego - blok 4

ul. Makowskiego - blok 8

4 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Wielkotyrnowska - blok 39

ul. Wielkotyrnowska - blok 20

5 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Palacha - blok nr 15

ul. Stachiewicza - domki

ul. Makowskiego - blok nr 18

6 stycznia - piątek (nie ma kolędy) -
7 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Stanisławskiego - domki

ul. Niska - domki

ul. Wodzinowskiego - domki

ul. Berwińskiego - domki

ul. Modrzejewskiej - domki

ul. Modrzejewskiej - blok nr 18

ul. Nałkowskiego - domki

8 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Ehrenberga - domki

ul. Murarska - dwa nowe bloki

ul. Murarska - blok nr 19

ul. Murarska - domki

ul. Wielkotyrnowska - domki

9 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Makowskiego - blok nr 20

ul. Wysockiego - domki

10  stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Elsnera - blok nr 24

ul. Elsnera - domki

ul. Mehoffera

ul. Gdyńska

11 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Weissa - blok nr 8

ul. Chełmońskiego - domki

12 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Lentza - blok nr 2

ul. Lentza - blok nr 4

13 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Lentaz - blok nr 6

ul. Różyckiego - blok nr 4

14 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Jaremy - blok nr 1

ul. Jaremy - blok nr 3

ul. Jaremy - blok nr 5

ul. Jaremy - blok nr 7

ul. Jaremy - blok nr 9

ul. Jaremy - blok nr 11

15 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Różyckiego - blok nr 6

ul. Jaremy - blok nr 13

ul. Jaremy - blok nr 15

16 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Różyckiego - blok nr 7

ul. Weissa - blok nr 14

17 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Różyckiego - blok nr 5

ul. Weissa - blok nr 18

18 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Jaremy - blok nr 23
19 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Jaremy - blok nr 25

ul. Weissa - blok nr 16

20 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Gnieźnieńska - blok nr 22

ul. Jaremy - blok nr 21

21 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Weissa - blok nr 20

ul. Jaremy - blok nr 14B

ul. Zygmuntowska - domki

22 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Gnieźnieńska - domki

ul. Gnieźnieńska - blok nr 24

23 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy - blok nr 14A

ul. Gnieźnieńska - blok nr 26

24 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Jaremy - blok nr 14

ul. Pużaka - blok nr 8

25 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Pużaka - blok nr 6

ul. Radzikowskiego - domki

26 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Radzikowskiego - blok nr 72

ul. Radzikowskiego - blok nr 74

27 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Czerwińskiego - blok nr 10

ul. Pużaka - blok nr 2

28 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Pużaka - domki

ul. Radzikowskiego - blok nr 66

ul. Czerwińskiego - domki

29 stycznia - niedziela od godz. 15:00 Kolęda dodatkowa

RODO

Kancelaria Parafialna

Kancelaria Parafialna czynna
w poniedziałek, środę i piątek
w godz. 9.00-10.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia) i 17.00-18.00

Jubileusz Parafii - 2019

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 1210 gości oraz 0 użytkowników.