o Klaudiusz Bartos

o. Klaudiusz Bartos – proboszcz Parafii, gwardian Domu

  • wstąpienie - 14.08.1994;
  • profesja wieczysta - 4.10.1999;
  • święcenia diakonatu - 10.06.2000;
  • święcenia kapłańskie - 19.05.2001;
  • mgr teologii – z zakresu Historii Kościoła;
  • opiekun Akcji Katolickiej;
  • opiekun i redaktor czasopisma Nasza Wspólnota.
o Wieslaw Tokarz

o. Wiesław Tokarz - wikariusz Parafii i wikariusz Domu

  • wstąpienie: 14.08.2012;
  • profesja wieczysta: 04.10.2017;
  • święcenia diakonatu: 12.05.2018;
  • święcenia kapłańskie: 18.05.2019;
  • mgr teologii z zakresu Liturgiki;
  • katecheta w XIV LO;
  • opiekun Parafialnego Duszpasterstwa Młodzieży „Tau”.
o Salezy Brzuszek

o. Salezy Brzuszek

  • wstąpienie - 31.08.1950;
  • profesja wieczysta - 4.10.1954;
  • święcenia diakonatu - 4.05.1958;
  • święcenia - kapłańskie 26.06.1958;
  • dr teologii – z zakresu dogmatyki.
o Albert Matuszczyk

o. Albert Matuszczyk

  • wstąpienie - 26.09.1957;
  • profesja wieczysta - 21.09.1962;
  • świecenia diakonatu - 21.09.1965;
  • święcenia kapłańskie - 26.03.1966.
o Marcin Kordowisko

o. dr Marcin Antoni Kordowisko

  • wstąpienie - 22.08.1963;
  • profesja wieczysta - 4.10.1970;
  • świecenia diakonatu - 19.06.1971;
  • święcenia kapłańskie - 17.06.1972;
  • doktor nauk teologicznych w zakresie teologii biblijnej;
  • opiekun Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
o Edmund Urbanski

o. Edmund Urbański

  • wstąpienie - 29.08.1979;
  • profesja wieczysta - 03.07.1983;
  • święcenia diakonatu - 8.12.1985;
  • święcenia kapłańskie - 29.06.1986;
  • dr teologii (teologia biblijna);
  • opiekun Róż Żywego Różańca.

 

 

o. Sylwester Woldan

  • wstąpienie - 14.08.1987;
  • profesja wieczysta - 04.10.1997;
  • święcenia diakonatu - 30.05.1998;
  • świecenia kapłańskie - 15.05.1999;
  • mgr teologii.
 

o. Tomasz Kupczakiewicz

  • wstąpienie - 14.08.1993;
  • profesja wieczysta - 04.10.1998;
  • święcenia diakonatu - 15.05.1999;
  • świecenia kapłańskie - 10.06.2000 r.
  • mgr teologii.
 

o. Oliwier Gryc

  • wstąpienie - 14.08.2005;
  • profesja wieczysta - 04.10.2010;
  • świecenia diakonatu - 14.05.2011;
  • święcenia kapłańskie - 19.05.2012;
  • mgr teologii.
br Daniej Kozak

br. Daniel Kozak

  • wstąpienie - 14.08.2002;
  • profesja wieczysta - 28.09.2008;
  • Zakrystianin.
   

 

RODO

Kancelaria Parafialna

Kancelaria Parafialna jest już czynna wedle stałego porządku:
w poniedziałek, środę i piątek
w godz. 9.00-10.00 i 17.00-18.00

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.

Jubileusz Parafii

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 213 gości oraz 0 użytkowników.