Duszpasterze - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Duszpasterze

Kategoria: Duszpasterze
Opublikowano: sobota, 19 styczeń 2019 20:04
Odsłony: 810
o Klaudiusz Bartos

o. Klaudiusz Bartos – proboszcz parafii, pełniący obowiązki Gwardiana

  • wstąpienie - 14.08.1994;
  • profesja wieczysta - 4.10.1999;
  • święcenia diakonatu - 10.06.2000;
  • święcenia kapłańskie - 19.05.2001.
  • mgr teologii – z zakresu Historii Kościoła;
  • opiekun Akcji Katolickiej,
  • opiekun i redaktor czasopisma Nasza Wspólnota.
o Salezy Brzuszek

o. Salezy Brzuszek

  • wstąpienie - 31.08.1950;
  • profesja wieczysta - 4.10.1954;
  • święcenia diakonatu - 4.05.1958;
  • święcenia - kapłańskie 26.06.1958.
  • dr teologii – z zakresu dogmatyki.
o Marcin Kordowisko

o. dr Marcin Antoni Kordowisko

  • wstąpienie - 22.08.1963;
  • profesja wieczysta - 4.10.1970;
  • świecenia diakonatu - 19.06.1971;
  • święcenia kapłańskie - 17.06.1972;
  • doktor nauk teologicznych w zakresie teologii biblijnej.
o Albert Matuszczyk

o. Albert Matuszczyk

  • wstąpienie - 26.09.1957;
  • profesja wieczysta - 21.09.1962;
  • świecenia diakonatu - 21.09.1965;
  • święcenia kapłańskie - 26.03.1966.
o Edmund Urbanski

o. Edmund Urbański

  • wstąpienie - 29.08.1979;
  • profesja wieczysta - 03.07.1983;
  • święcenia diakonatu - 8.12.1985;
  • święcenia kapłańskie - 29.06.1986;
  • dr teologii (teologia biblijna)

 

o Manswet

o. Manswet Zawada

  • wstąpienie - 15.08.1990;
  • profesja wieczysta - 17.09.1994;
  • świecenia diakonatu - 28.09.1994;
  • święcenie kapłańskie - 13.05.1995.
  • opiekun Liturgicznej Służby Ołtarza.
o Benedykt Kordula

o. Benedykt Kordula

  • wstąpienie - 14.08.1999;
  • profesja wieczysta - 4.10.2004;
  • święcenia diakonatu - 14.05.2005;
  • święcenia kapłańskie - 13.05.2006.
  • Opiekun Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
o Rafal Waluch

o. Rafał Waluch

  • wstąpienie - 14.08.2010;
  • profesję wieczysta - 4.10.2015;
  • święcenia kapłańskie - 20.05.2017;
  • Opiekun Koła Przyjaciół Radia Maryja.
o Lukasz Buksa

o. Łukasz Buksa

  • wstąpienie - 14.08.2002;
  • profesja czasowa - 15.08.2003;
  • profesja wieczysta - 4.10.2008;
  • diakon - 23.05.2009;
  • święcenia kapłańskie - 15.05.2010;
  • magister teologi.
br Daniej Kozak

br. Daniel Kozak

  • wstąpienie - 14.08.2002;
  • profesja wieczysta - 28.09.2008.
  • Zakrystianin
   

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.