W tegoroczne wakacje parafialna schola wypoczywała na malowniczym Spiszu, gdzie spędziliśmy 10 dni we Franciszkańskim Ośrodku Rekolekcyjnym i Wypoczynkowym w Dursztynie. Otoczeni Pieninami, Gorcami i Tatrami, korzystaliśmy ze wszystkich uroków przyrody. Pływaliśmy statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, przemierzaliśmy gorczańskie szlaki, by wypocząć w schronisku na Łapsowej Polanie, zdobywaliśmy tatrzański Murowaniec i relaksowaliśmy się, grając w laserowy paintball obok zamku w Niedzicy.

Tematem naszego wyjazdu było „Światło we mgle”, w ramach którego zatrzymaliśmy się nad wiarą jako ważną, choć niekiedy trudną relacją każdego z nas z Bogiem. Rozwijanie tej relacji, świetna ekipa, w której naprawdę możemy na siebie liczyć i wspólnie spędzany czas, to od wielu lat przepis na sukces naszej scholi 😊

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć (dziewczyny, chłopców, podstawówkę i liceum), zapraszamy już od 3 września! Spotykamy się piątki o 18.30 i w niedziele o 9.45 w salce parafialnej.

Do zobaczenia! 😊

{phocagallery view=category|categoryid=516|limitstart=0|limitcount=0}