Ogłoszenia Duszpasterskie na 4 niedzielę Adwentu - 23.12.2012 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Ogłoszenia Duszpasterskie na 4 niedzielę Adwentu - 23.12.2012

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: sobota, 22 grudzień 2012 21:47
Odsłony: 1593
  1. Dzisiaj o godz.19.00 - nieszpory niedzielne, również dzisiaj spowiedź św. na wszystkich Mszach św.

2. W poniedziałek - Spowiedź święta od godz. 6.00 do 12.00, godz. 24.00 - Msza święta zwana Pasterską.

3. We Wtorek - Uroczystość Bożego Narodzenia – Msze św. tak jak w każdą niedzielę.
    W środę - Święto św. Szczepana - Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. jak w każdą niedzielę; o godz. 19.00 - nieszpory kolędowe.
    W Czwartek - święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty.
    W Piątek - święto św. Młodzianków, męczenników.
    W Niedzielę – Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. O godz. 16.00- Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

4. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej świątyni.

5. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom i Przyjaciołom naszej franciszkańskiej świątyni; życzymy radosnej niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.