1. Dzisiaj o godz.19.00 - nieszpory niedzielne.

2. Spowiedź przedświąteczna w nasze świątyni:
    W Środę - Spowiedź św. od godz. 6.00 do 12.00 oraz po południu od 17.00 do 19.00. W tym dniu swoje imieniny obchodzi O. Dariusz Sambora - Wice- Komisarz Ziemi Świętej. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych w życiu kapłańskim i zakonnym oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.
    W Czwartek - Spowiedź św. od godz. 6.00 do 12.00 oraz po południu od 17.00 do 19.00. W tym dniu kapłani udadzą się chorych, z świąteczną posługą sakramentu pokuty i Komunii św. od godz. 9.00.
    W Piątek - Spowiedź św. od godz. 6.00 do 12 .00 oraz po południu od 17.00 do 19.00.
    W Sobotę - Spowiedź św. od godz. 6.00 do 12.00 oraz po południu od 17.00 do 19.00.

3. Drodzy Parafianie! Mając na względzie, wasze wydatki związane z przygotowaniem do świat Bożego Narodzenia, w miesiącu grudniu nie będzie przeprowadzana comiesięczna kwesta, na potrzeby naszej świątyni.

4. Przez cały okres Adwentu w sprzedaży będą wigilijne świece Caritas. Zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom.

Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej świątyni.

5. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej oraz Bolesław Kosior radny Miasta Krakowa, organizator wystawy, członek Akcji Katolickiej Zapraszają na wystawę Maryjną pt. „Polskie Madonny”. Zorganizowaną z okazji święta naszej Parafii to jest Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Wystawa znajduje się w dolnej kaplicy Kościoła i zwiedzać ją  można dzisiaj tj. 16 grudnia, po każdej Mszy św.

6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom i Przyjaciołom naszej franciszkańskiej świątyni; życzymy radosnej niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.