Różaniec - Fatima

1. Obchodzimy dziś XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy – Veritatis Splendor”. Po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na rzecz Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II w Krakowie. Za wszelkie ofiary pragniemy złożyć z serca płynące „Bóg zapłać”.
  2. O godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
    • We wtorek: Święto św. Łukasza, Ewangelisty.
    • W środę: wspomnienie św. Piotra z Alkantary, prezbitera.
    • W czwartek: Uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji oraz miasta Krakowa.
    • W piątek: wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
    • W sobotę: Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża.
  4. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmowane są wypominki miesięczne i roczne. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolików przy wyjściach z  kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach rodzaju wypominek (roczne lub miesięczne) oraz o wypisywanie ich wyraźnymi, drukowanymi literami. Przyjmowane są też intencje na 2023 rok.
  6. W tym tygodniu z Naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności śp. Maria Kalisz, śp. Zofia Wydmańska oraz śp. Ryszard Siebiedziński. Wieczny odpoczynek….
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.