1. Dzisiaj – o godz. 19.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej

W Poniedziałek - wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy.
    We Wtorek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
    W środę - wspomnienie Ofiarowania NMP.
    W czwartek - wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
    W sobotę - wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.
    W niedzielę - Ostatnia niedziela roku liturgicznego Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, święto patronalne Akcji Katolickiej. O godz. 16.00 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 18.00 - Msza św. w intencji Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. Dzisiaj po Mszach św. przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali, na spłacenie pożyczki bankowej zaciągniętej na konieczne prace remontowe.

4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z organizatorem wystawy Bolesławem Kosiorem Radnym Miasta Krakowa zapraszają na wystawę prac naszej parafianki; Pani Grażyny Zawiślak. Prezentowane prace są efektem rękodzieła autorki, która swój talent zaprezentuje nam; dzisiaj (18 XI) po Mszach św. oraz w najbliższą niedzielę tj. - 25 listopada 2012 roku.
    Prace będzie można oglądać w dolnej kaplicy kościoła po każdej Mszy św.

5. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom i Przyjaciołom naszej franciszkańskiej świątyni; życzymy radosnej niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.