Karolina Kózkówna

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową za zmarłych.
    • w poniedziałek: wspomnienie św. Dydaka z Alcali, zakonnika;
    • we wtorek swoje imieniny będzie obchodził o. Edmund Urbański. Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: darów Ducha Świętego na każdy dzień, opieki Niepokalanej Matki i Świętych Patronów, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
    • w środę: Święto św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, patronki FZŚ;
    • w czwartek: wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
    • w piątek: wspomnienie bł. Salomei, dziewicy;
    • w sobotę: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
    • w niedzielę: Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 10.30 Msza święta w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i scholi, o godz. 18.00 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej z racji patronalnego święta.
  3. O. Edmund Urbański wraz z Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej serdecznie zapraszają na kolejny wykład biblijny, który odbędzie się w czwartek, 18 listopada, po wieczornej Mszy świętej w salce katechetycznej. Jego temat to: „Czytania mszalne szkołą formacji chrześcijańskiej na przestrzeni roku liturgicznego”.
  4. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Michalina Dołasińska, śp. Alicja Talaga, śp. Marek Lenczowski, śp. Kazimiera Jakób-Doleżal, śp. Ruta Czapla oraz św. Mieczysław Wózek. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty umocni Was swymi darami, abyście z odwagą nieśli światu Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie.