Matka Boska Fatimska z kwiatami

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  Również dziś o godz. 19.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie parafialnej grupy młodzieżowo-studenckiej „Tau”.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w czwartek: Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 3. Ojciec Edmund Urbański oraz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zapraszają wszystkich zainteresowanych na wznowione spotkania biblijne. Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 października (najbliższy czwartek) po Mszy świętej wieczornej w sali parafialnej.
  Tematem najbliższych spotkań będą Ewangelie, ich autorzy, badania zachowanych tekstów źródłowych oraz udział Pisma Świętego w czytaniach mszalnych. Gorąco zapraszając jak największe grono parafian, zachęcamy do poznawania Biblii, korzystając z wiedzy nagromadzonej przez wieki, a najczęściej dostępnej jedynie specjalistom.
 4. Przypominamy, że w zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmowane są wypominki miesięczne i roczne. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolików przy wyjściach z kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach rodzaju wypominek (roczne lub miesięczne) oraz o wypisywanie ich wyraźnymi, drukowanymi literami.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Regina Filarska oraz śp. Albina Paluch-Ciupka. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Niepokalana rozchyli nad Wami płaszcz matczynej opieki, a Duch Święty umacnia swymi siedmiorakimi darami.

RODO

Kancelaria Parafialna

Kancelaria Parafialna jest już czynna wedle stałego porządku:
w poniedziałek, środę i piątek
w godz. 9.00-10.00 i 17.00-18.00

Jubileusz Parafii - 2019

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 297 gości oraz 0 użytkowników.