Matka Boska Fatimska z kwiatami

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
    Również dziś o godz. 19.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie parafialnej grupy młodzieżowo-studenckiej „Tau”.
    • w czwartek: Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Ojciec Edmund Urbański oraz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zapraszają wszystkich zainteresowanych na wznowione spotkania biblijne. Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 października (najbliższy czwartek) po Mszy świętej wieczornej w sali parafialnej.
    Tematem najbliższych spotkań będą Ewangelie, ich autorzy, badania zachowanych tekstów źródłowych oraz udział Pisma Świętego w czytaniach mszalnych. Gorąco zapraszając jak największe grono parafian, zachęcamy do poznawania Biblii, korzystając z wiedzy nagromadzonej przez wieki, a najczęściej dostępnej jedynie specjalistom.
  4. Przypominamy, że w zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmowane są wypominki miesięczne i roczne. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolików przy wyjściach z kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach rodzaju wypominek (roczne lub miesięczne) oraz o wypisywanie ich wyraźnymi, drukowanymi literami.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Regina Filarska oraz śp. Albina Paluch-Ciupka. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Niepokalana rozchyli nad Wami płaszcz matczynej opieki, a Duch Święty umacnia swymi siedmiorakimi darami.

Jubileusz Parafii - 2019