1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    • w środę: Święto Narodzenia NMP;
    • w czwartek: wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy;
    • w sobotę: o godz. 18.00 różaniec oraz dziewiąty dzień nowenny przed uroczystością beatyfikacyjną Czcigodnego Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  3. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do dołączenia do naszych grup parafialnych: scholi (spotkania odbywają się w piątki o godz. 18.30) oraz Liturgicznej Służby Ołtarza (spotkania w soboty o godz. 10.00). Dokładne informacje można uzyskać u opiekuna obu grup – o. Wiesława.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 10.30 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi, którzy w tym roku szkolnym i katechetycznym przygotowują się do uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.
  5. W sprzedaży są kalendarze misyjne na rok 2022. Dochód z nich zostanie przeznaczony na wsparcie naszych franciszkańskich misji. Kalendarze można nabyć w zakrystii u brata Daniela.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Julia Żarska oraz śp. Andrzej Szwabowski. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Życzymy Wam prawdziwej wiary, wytrwałej nadziei i doskonałej miłości, abyście mogli być Świadkami Jezusa Chrystusa w swojej codzienności.