Ogłoszenia duszpasterskie na 17. Niedzielę Zwykłą - 25.07.2021 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 17. Niedzielę Zwykłą - 25.07.2021

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: niedziela, 25 lipiec 2021 16:05
Odsłony: 231
 1. Dziś o godz. 19.00 na placu kościelnym i wzdłuż pobliskich ulic odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych ku czci św. Krzysztofa – patrona podróżujących.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w poniedziałek: wspomnienie Świętych Rodziców Najświętszej Maryi Panny – Joachima i Anny.
  • w czwartek: wspomnienie św. Marty.
  • w piątek: wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
  • w sobotę: o godz. 18.00 różaniec i trzeci dzień nowenny przed uroczystościami beatyfikacyjnymi Czcigodnego Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
 3. W przyszłą niedzielę, 1 sierpnia, Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław” przeprowadzi na terenie naszej Parafii zbiórkę dla 10-letniego Filipa. Chłopiec choruje na zespół wad wrodzonych – urodził się z jedną nerką, pęcherzem i jelitami neurogennymi. Filipka czeka kilka poważnych operacji. Razem z Fundacją „Dobrosław” serdecznie prosimy o wsparcie w kosztownym leczeniu.
 4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 5. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożych błogosławieństw na cały nadchodzący tydzień. Niech dzisiejsze spotkanie ze Zmartwychwstałym umocni Was w wierze, nadziei i miłości, a Wasze serca wypełni radością i pokojem.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.