Ogłoszenia duszpasterskie na 14. Niedzielę Zwykłą - 4.07.2021 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 14. Niedzielę Zwykłą - 4.07.2021

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: środa, 07 lipiec 2021 16:17
Odsłony: 230
 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • we wtorek: wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki Dzieł Misyjnych.
  • w czwartek: wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  • w piątek: wspomnienie świętych męczenników Mikołaja Picka, Willada i Towarzyszy.
  • w sobotę: wspomnienie św. Weroniki Giuliani, dziewicy.
 3. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD). Zbiórka będzie miała miejsce 15 lipca od rana do godz. 12.30 w wyznaczonym miejscu na placu kościelnym. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata: Zambii, Kamerunie, Kenii, oraz naszym rodakom, którzy pozostali na wschodzie (Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie). Zapraszamy do włączenia się w to szlachetne dzieło.
 4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie sprawujemy Mszy świętych w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedziele o godz. 13.15. Kancelaria parafialna w tych miesiącach jest czynna jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki od 17.00 do 18.00.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Stanisław Szubert, Stanisław Stachowicz, Jan Świstak, Grażyna Nowosielska , Marek Łukasik. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożych błogosławieństw na cały nadchodzący tydzień. Niech Duch Święty napełni Was swymi siedmiorakimi darami i rozpali w Waszych sercach żar Bożej miłości, byście mogli odważnie świadczyć o Chrystusie tam, gdzie pośle Was Bóg.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.