Św. Antoni Padewski

1. Przeżywamy dziś Uroczystość św. Antoniego z Padwy. O godz. 10.30 błogosławieństwo dzieci i młodzieży, o godz. 19.00 nabożeństwo fatimskie z czerwcowym. Poświęcenie lilii na każdej Mszy świętej.
    • w poniedziałek: wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
    • we wtorek: wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy.
    • w czwartek: wspomnienie św. Brata Alberta Adama Chmielowskiego, zakonnika.
  3. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby Świątyni. Składka zostanie przeznaczona na spłacenie pożyczki za wykonanie oświetlenia w kościele. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Regina Flis, śp. Krzysztof Ziarko, śp. Stanisław Cichoń oraz śp. Ludwika Łaska. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Matki na cały rozpoczynający się tydzień.