Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia
Odsłony: 783

Jezu Ufam Tobie

  1. We wtorek, 13 kwietnia, podczas Mszy świętej o godz. 18.30 rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. Kazania nowennowe będą głoszone przez dziewięć kolejnych wtorków. Prośby i podziękowania kierowane do Boga za przyczyną Świętego z Padwy można składać cały czas do puszki; będzie też możliwość przesłania intencji elektronicznie przez Facebooka i pocztę parafialną.
  2. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby naszej Świątyni. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  3. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  4. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Tadeusz Pietrzykowski, śp. Jan i Zofia Migurscy, śp. Elżbieta De Lorme, śp. Kazimiera Staworzyńska, śp. Czesława Grabowska, śp. Michalina Pierzyńska oraz śp. Maria Czernecka. Wieczne odpoczywanie…
  5. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej pragniemy życzyć żywego doświadczenia Miłosiernego Boga w tę wyjątkową niedzielę. Niech Wasze serca znajdą spokój i radość w kochającym sercu Ojca, a Jego łaska niech przenika i oświetla nawet najciemniejsze zakamarki Waszego życia.