Jezu Ufam Tobie

• Przeżywamy dziś Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Msze święte są sprawowane o godz.: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 15.00, 16.30, 18.00, 19.00 i 20.00. Podczas Mszy świętej o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  1. We wtorek, 13 kwietnia, podczas Mszy świętej o godz. 18.30 rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. Kazania nowennowe będą głoszone przez dziewięć kolejnych wtorków. Prośby i podziękowania kierowane do Boga za przyczyną Świętego z Padwy można składać cały czas do puszki; będzie też możliwość przesłania intencji elektronicznie przez Facebooka i pocztę parafialną.
  2. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby naszej Świątyni. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  4. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Tadeusz Pietrzykowski, śp. Jan i Zofia Migurscy, śp. Elżbieta De Lorme, śp. Kazimiera Staworzyńska, śp. Czesława Grabowska, śp. Michalina Pierzyńska oraz śp. Maria Czernecka. Wieczne odpoczywanie…
  5. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej pragniemy życzyć żywego doświadczenia Miłosiernego Boga w tę wyjątkową niedzielę. Niech Wasze serca znajdą spokój i radość w kochającym sercu Ojca, a Jego łaska niech przenika i oświetla nawet najciemniejsze zakamarki Waszego życia.