Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia
Odsłony: 960

Jezus w Ogrodzie Oliwnym - Muzeum Śląskie w Katowicach

  1. W czwartek, 25 marca, będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz Dzień Świętości Życia. Podczas Mszy świętej o godz. 18.30 chętni złożą przyrzeczenie duchowej adopcji dziecka poczętego. Formularze duchowej adopcji można odebrać w zakrystii u brata Daniela.
  2. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszek przy figurze św. Antoniego oraz misyjnej. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
  3. Franciszkańskie Duszpasterstwo Powołań z Krakowa organizuje rekolekcje i dni skupienia dla młodzieży męskiej, na które serdecznie zaprasza uczniów szkół średnich, zwłaszcza maturzystów. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej www.braciamniejsi.pl.
  4. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem kościoła, klasztoru i salek katechetycznych. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 119 informuje, że od 1 marca rozpoczęła się rekrutacja do klas I. Serdecznie zapraszamy do zapisów.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Marian Giezgala, śp. Anna Pachacz, śp. Justyna Brodzik, śp. Zbigniew Zieliński, śp. Krystyna Mardyla oraz śp. Andrzej Nowak. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech w czasie wielkopostnej refleksji Duch Święty umocni Was swymi siedmiorakimi darami, a Maryja Niepokalana stale otacza płaszczem matczynej opieki.