Tabernakulum - Kościół Św. Jerzego - Kowno - Jezus może przyjść nawet do najbardziej zniszczonej grzechem duszy, gdy zostanie zaproszony i ją odbudować

1. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na drogę krzyżową, a o 17.00 na gorzkie żale.
  2. W przyszłą niedzielę, 14 marca, na Mszy świętej o godz. 12.00 odbędzie się uroczyste przyjęcie nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza oraz posługi lektora.
  3. Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  4. Kandydatom, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (klasy VI i VII) w tym tygodniu zostaną wysłane na podane adresy mailowe zadania do wykonania. Prosimy o sprawdzanie poczty.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Krystyna Ślusarz, śp. Elżbieta Kraińska oraz śp. Jarosława Siwek. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na trzeci tydzień Wielkiego Postu. Niech przeżywany czas rozpali w Was pragnienie nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i doprowadzi do żywego spotkania z Miłosiernym Ojcem.

Kolęda 2020/2021

Drodzy Parafianie, ze względów epidemicznych w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą.

Nie chcielibyśmy jednak pozostawić Was bez modlitwy i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się Nowy Rok 2021.

Dlatego też wprowadzamy dodatkową Mszę świętą dla rodzin poszczególnych ulic i bloków w dni powszednie o godz. 19.30, a w niedzielę o godz. 16.00, gdzie wspólnie z poszczególnymi rodzinami modlić się będziemy w Waszych intencjach.

Przede wszystkim o zdrowie i Boże błogosławieństwo na nowy 2021 rok.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.