Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia
Odsłony: 873

Jezus Ubiczowany - Bazylika Mniejsza Św. Marii Magdaleny i Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Szczepanowie

 1. Dziś o godz. 15.00 odbędzie się Msza święta dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców. Odbędzie się na niej poświęcenie książeczek i różańców pierwszokomunijnych.
  O godz. 16.30 zapraszamy na drogę krzyżową, a o 17.00 na gorzkie żale.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  1. W czwartek: Święto św. Kazimierza, królewicza, oraz pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.30 w intencji Akcji Katolickiej.
  2. W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.00 droga krzyżowa, a o 18.30 Msza święta w intencji misji i misjonarzy.
  3. W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.00 różaniec, a o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych.
 3. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 119 informuje, iż od 1 marca rozpoczyna się rekrutacja dla klas I. Zapraszamy do zapisów.
 4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Krzysztofa Dyrda oraz śp. Zofia Stachurska. Wieczne odpoczywanie…
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na drugi tydzień Wielkiego Postu. Niech przeżywany czas rozpali w Was pragnienie nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i doprowadzi do żywego spotkania z Miłosiernym Ojcem.