Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia
Odsłony: 814

Jezus obnażony i biczowany - Piekary Śląskie

 1. Dziś o godz. 16.30 droga krzyżowa, a o 17.00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  • W poniedziałek: Święto Katedry św. Piotra Apostoła.
 3. W środę, 24 lutego, o godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie kandydatów, którzy przygotowują się do przyjęcia w tym roku sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 4. Przypominamy, że przez cały okres Wielkiego Postu w naszej Świątyni odprawiana jest droga krzyżowa – od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W soboty o godz. 18.00 odmawiamy różaniec. Kapłani dyżurują w konfesjonałach w dni powszednie od godz. 18.00, a w piątki od godz. 15.00 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. W niedziele spowiedź rozpoczyna się pół godziny przed każdą Mszą świętą.
 5. W przyszłą niedzielę, 28 lutego, o godz. 15.00 odbędzie się Msza święta dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców z poświęceniem książeczek i różańców pierwszokomunijnych.
 6. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem kościoła, klasztoru i salek katechetycznych. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Jadwiga Łukuć oraz śp. Olga Wojtas. Wieczne odpoczywanie…
 9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i żywego spotkania z Miłosiernym Ojcem.